Про проєкт

Викривачі – ресурс для тих, хто протидіє корупції в Україні. Згідно з опитуваннями, близько половини українців стикалися з корупцією протягом року. Проблема корупції відома більшості, але лише одиниці знають, як із нею боротися. Яким чином коректно доповісти про випадки корупції? Як повестися у випадку викриття? Як захистити свою анонімність та попередити відсіч корупціонерів?

Викривачі — електронний посібник, який містить інформацію про законодавчо-правові підвалини захисту викривачів. Тут же ви знайдете конкретні поради про те, як коректно викрити випадки корупції, залучити на допомогу засоби масової інформації та змінити ставлення до викривачів у суспільстві. Пілотну версію посібника розроблено ГО ‘Трудові ініціативи’ (trudovi.org) за підтримки Transparency International Ukraine (ti-ukraine.org) в рамках проекту ‘Солідарність Проти Корупції’ Центру Солідарності (solidaritycenter.org).

Солідарність Проти Корупції — партнерство між профспілками та громадянським суспільством, спрямоване на зміцнення свободи асоціації задля протидії корупції в Україні.

‘Трудові ініціативи’ – українська громадська організація, що створена з метою захисту трудових прав працівників в Україні, дотримання законності у сфері трудових відносин, та підтримки соціально справедливого розвитку України.